Поради щодо придбання

На що треба звертати увагу під час купівлі кущоріза

Новий різальний інструмент потрібен вам для розчищення більших територій, скошування високої трави, підлісків або зрізання кущів і малих дерев? Ось деякі речі, які треба взяти до ваги перед придбанням кущоріза.

Кущорізи – чудові помічники для землевласників і лісників. Їх використовують для будь-яких завдань – від догляду за газоном до розчищення територій від високої трави, саджанців і чагарників. Якщо ви знаєте, для чого використовуватимете цей інструмент, ми можемо допомогти вам правильно вибрати модель.

Ви збираєтеся придбати модель для професійного використання?

Для професійних робіт потрібен професійний кущоріз із тривалішим строком служби, який також придатний для заздалегідь запланованих робіт. Моделі Husqvarna 500-ї серії – це наші професійні безвідмовні різальні пристрої, розроблені для комфортного використання протягом тривалих робочих днів.

Який розмір вибрати?

Для професійних користувачів дуже важливо вибрати правильний розмір кущоріза, а не просто придбати найпотужнішу модель. Потужний двигун допоможе обрізати густішу рослинність, проте потужніша машина означає також більшу вагу. Через це ви можете втомлюватися, унаслідок чого ефективність роботи знижуватиметься. Як професіонал, ви, напевно, хотіли б мати кілька кущорізів для виконання різних завдань. Однак звичайний споживач має бути впевненим, що машина достатньо потужна, щоб упоратися з призначеною для неї роботою.

Ідеальне вирішення для землевласників

Якщо роботи здійснюються на ділянках малого чи середнього розміру або в сільському саду з кущами, живими огорожами й невеликими деревами, то для них ідеальним буде середній кущоріз. Головки можна замінювати, підрізаючи і траву, і густішу рослинність. Ці універсальні кущорізи комфортні, універсальні та зручні у використанні.

  Кущорізи

  Докладніше про наші кущорізи

  Докладніше

  Наскільки просто користуватися?

  Вибираючи кущоріз, зверніть увагу на зручність зміни різальних лез і тримерних головок. Також переконайтеся, що можна легко замінити корд головки тримера, а також що механізм подавання практичний. Кущорізи Husqvarna мають систему подавання Tap-&-Go, що означає автоматичне подавання тримерного корду, коли ви притискаєте головку до землі.

  Які фактори треба брати до уваги, вибираючи кущоріз

  1. Важливо, щоб кущоріз легко запускався, особливо якщо у вас немає досвіду роботи з таким інструментом
  2. Під час скошування рослинності важливі велика потужність, високий крутний момент і швидке прискорення, але якщо ви працюєте з машиною довго, не вибирайте надто важку модель.
  3. Переконайтеся, що пасова підвіска розподіляє навантаження, забезпечуючи комфортне користування й ефективність роботи.
  4. Переконайтеся, що ручки керування можна встановлювати під кутом щодо вала, щоб запобігти нерівномірному навантаженню й перевантаженню спини.
  5. Ручки мають складатися для транспортування та зберігання.
  6. Наші двигуни мають систему керування шкідливими викидами, що стане перевагою і для вашого робочого середовища, і для всього довкілля.

  Пов’язані статті

  Показано 10 із 105