Поради щодо придбання

Чотири фактори, які треба взяти до уваги, купуючи тример для живої огорожі у 2023 році

Вибираючи тример для живої огорожі, зважайте на те, для чого саме він буде використовуватися. Наприклад, які саме живі огорожі потрібно зрізати: високі, низькі чи довгі? Чи можливо ви хочете сформувати живопліт? Про те, на що слід звернути увагу, купуючи тример для живої огорожі, читайте нижче.

Існують три основних типи тримерів для живої огорожі: двосторонні, односторонні та тримери-висоторізи для високих живих огорож. Виберіть тип, який найкраще відповідає вашим потребам для роботи в саду.

Двосторонні тримери – найкращі інструменти для надання форми живим огорожам

Двосторонні тримери для живої огорожі – це оптимальні інструменти для формування живоплоту. Двосторонній тример для живої огорожі можна також оснастити регульованою задньою ручкою для розширення можливостей використання та кращої ергономічності під час підрізання боків огорожі.

Односторонні тримери для живої огорожі краще підходять для великих ділянок

Якщо ви шукаєте тример для підстригання прямих секцій живої огорожі, односторонній прилад ідеально задовольніть ваші потреби. Розташування зубців лише з одного боку різальної шини робить її робочу поверхню довшою, не додаючи пристрою забагато ваги. А з довшим лезом можна обрізати більші ділянки одним рухом.

Тримери-висоторізи для живої огорожі – найкращі інструменти великого радіусу дії

Тримери-висоторізи використовуються для високих і низьких живих огорож, а також для газонів. Великий радіус дії дає змогу працювати без драбини, а можливість нахиляти різальну шину спрощує та прискорює підстригання.

  Які акумуляторні тримери для живої огорожі найкращі?

  Сучасні акумуляторні тримери для живої огорожі – це міцні пристрої, що працюють надзвичайно тихо, мають низький рівень вібрації та прості в обслуговуванні. Якщо працювати доводиться довго, додаткові батареї або ранцевий акумулятор стануть чудовим вибором для більш ефективного й комфортного виконання завдань. Щоб підібрати відповідне поєднання акумулятора й виробу, скористайтеся нашою таблицею часу автономної роботи.

  Як довго працюватиме акумулятор BLi-X 36V?

  Завантажте таблицю тривалості роботи акумулятора на 36 В

  Які найкращі бензинові тримери для живої огорожі та кущорізи?

  Бензинові тримери для живої огорожі оснащені потужним двигуном, тому вони чудово підходять для більш складних робіт, як-от підстригання зарослих живоплотів.

  Вони важчі та гучніші, ніж їхні електричні аналоги, проте мають довший час роботи і тому краще підходять для великих садів і живоплотів. Із ними ви швидше впораєтеся з роботою.

  Дивіться показник кубічного об’єму: він допоможе визначити, наскільки двигун потужний. Більший кубічний об’єм краще підходить для складніших умов підстригання, але при цьому пристрій споживатиме більше палива та частіше потребуватиме обслуговування.

  Тримери для живої огорожі

  Докладніше про наші ножиці для живої огорожі

  Докладніше

  Пов’язані артикули

  Показано 10 із 103