Ласкаво просимо в майбутнє комерційного догляду за трав’яним покриттям

Автономне вирішення для скошування від Husqvarna має змінити світ комерційного догляду за трав’яним покриттям. Завдяки здатності роботизованих косарок CEORA™ обробляти величезні ділянки цей пристрій – чудова новина для всіх професіоналів у сфері облаштування зелених просторів. Систематичне скошування та віртуальні межі забезпечують бездоганний результат і простоту догляду за трав’яним покриттям на великих ділянках. Ба більше, це вирішення характеризується низьким рівнем шуму й нульовим рівнем шкідливих викидів, має приголомшливий потенціал для майбутнього. Настав час розширити свої горизонти й зазирнути в майбутнє.

*під час використання

CEORA

CEORA™ обробляє більшу площу газону, ніж будь-коли

У компанії Husqvarna ми визнаємо потребу надання широкого спектру гнучких вирішень для сучасного професійного догляду за газонами. І коли йдеться про більшу площину, ми побачили можливість розробити щось нове. Щось, що дасть змогу охопити набагато більшу ділянку, ніж раніше, забезпечить саме такі результати скошування, яких ви очікуєте від роботизованого вирішення Husqvarna. Знайомство з Husqvarna CEORA™. Ця модель здатна забезпечити обробку масштабних ділянок, щоб задовольнити дедалі вищі вимоги щодо витрат часу, якості трав’яного покриття та екологічності процесу.

CEORA

Систематичне скошування дає вигідний результат

Систематичне скошування паралельними доріжками означає, що косарка CEORA™ однаково ефективна в догляді за футбольними полями або будь-яким іншим великим зеленим простором. Ви також можете визначити робочі області й установити графік, де зазначено різний час обробки й різну висоту трави в межах від 20 і 70 мм. За графіком призначте одне поле для ранкового скошування, а інше – для вечірнього, з іншою висотою зрізання. Часте систематичне високоточне скошування забезпечує ідеальний результат, оскільки щоразу доводиться зрізати невелику кількість рослин.

Гнучка й безпроблемна організація зони

CEORA™ – це сучасне автономне вирішення для скошування, у якому керування здійснюється за технологією EPOS компанії Husqvarna. Точна супутникова навігація з віртуальними межами дає змогу позбавитися клопоту з фізичним прокладанням дротів. Швидке визначення робочих зон і розташування зон безпеки забезпечує оптимальне використання трав’яного покриття, водночас спрощується здійснення розпушування без ризику пошкодження дротів. Роботизована косарка пересувається між робочими ділянками визначеними транспортними шляхами, а для більш гнучкого керування трав’яним покриттям можна створити тимчасові зони безпеки.

Fleet Services CEORA in app

Висока точність догляду за газоном. Тепер у вашому розпорядженні.

Використання мобільних технологій, щоб бути в курсі подій, – це сьогодні звичайна справа. А працюючи з CEORA™, ви маєте цілковитий контроль безпосередньо зі свого смартфона. Кермове керування й визначення ділянок скошування або зміна графіку догляду за трав’яним покриттям – швидка й проста справа. Функція Husqvarna Fleet Services™ дає змогу здійснювати спостереження та локалізування на мапі для цілковитого керування й захисту від крадіжок.

CEORA
Низький рівень шуму, скошування з нульовим рівнем викидів
Husqvarna забезпечує чудові враження, даючи змогу кожному безпечно насолоджуватися великими зеленими просторами без шуму машини або забруднення. І CEORA™ робить іще кілька кроків далі в цьому напрямку. Ця косарка має малу вагу й живлення від акумуляторів, зменшуючи викиди вуглецю порівняно з косарками-тракторами завдяки низькому рівню споживання електричної енергії та відсутності безпосередніх викидів під час використання.
Оновлена чиста машина
CEORA™ залишатиметься в актуальному стані з найновішим програмним забезпеченням через FOTA (Firmware over the Air), а простота обслуговування та поводження з нею забезпечується ергономічним положенням різальної деки під час обслуговування. Різальну деку можна нахилити для легкого доступу до різальних дисків під час їх заміни, а також для легкого чищення.
CEORA
Рух у майбутнє
CEORA™ – це насамперед роботизована косарка. Між іншим саме тут починається історія. Наше бачення полягає в тому, щоб облаштувати й доглядати стійке в тривалій перспективі трав’яне покриття. Отже, ми розробили змінний фронтальний блок, який у майбутньому забезпечить можливість припасування таких аксесуарів, як, наприклад, дека обробки полів для гольфу або пристрій для малювання ліній.
CEORA
Обробляння більшої ділянки з меншими витратами
Завдяки щоденному скошуванню CEORA™ забезпечує найкращу якість трав’яного покриття на ділянках площею до 25 000 м2. Коли площа стає більшою, частота скошування зменшується. Подальший перехід на більші площі обробляння означає для професіоналів з організації зеленого простору всіх видів більшу економічну ефективність скошування та значну перевагу з погляду збереження довкілля.

Sign up here for CEORA™ live demo event!

Experience CEORA™ in action up close! Demo Days are hosted by Husqvarna dealers around the world, and the format will vary depending on each country. You will see our new large-scale robotic solution display its full range of talents and find out more about the difference it can make to your operations.

CEORA™ – очікування експертів

CEORA™ – облаштування великих зелених просторів

Сучасний спортивний об’єкт – це ідеальний майданчик для того, щоб CEORA™ продемонструвала свої різнопланові можливості. Зі щоденною нормою обробляння площі близько 25 000 м2, ця косарка може доглядати за кількома футбольними полями в економічно вигідний і професійний спосіб. Щоденний догляд забезпечує формування пишного та щільного газону, ідеального для занять спортом і гри в гольф, із великим навантаженням на трав’яне покриття, що акуратно зрізається. Косаркою CEORA™ може дистанційно керувати весь персонал, який доглядає за майданчиками, водночас зосередившись на інших завданнях для подальшого підвищення якості газону. Кінцевий результат має взаємну користь для всього клубу.

На великих газонах косарка CEORA™ може працювати вдень і вночі, тихо скошуючи визначені ділянки, не потрапляючи під ноги гравцям. Бездоганна якість досягається на напівгрубих ділянках для гольфу та спортивних майданчиках, із використанням активних колісних щіток, які ефективно розподіляють обрізки трави й забезпечують рівномірний результат без злежаних грудок. Задля досягнення оптимальної довжини трави на великих ділянках для косарки CEORA™ можна скласти графік скошування тричі на тиждень на площі приблизно 50 000 м2. Також, з огляду на майбутні оновлення програмного забезпечення, ця косарка стане надійним багаторічним активом для будь-якого спортивного або гольф-клубу.

Здатність обробляти великі ділянки й відповідність екологічним нормам означають, що косарка CEORA™ – ідеальна інвестиція для закладів і муніципалітетів, які потребують задоволення вимог щодо рівнів викидів і шуму. Крім того, заміна ручного скошування на роботизоване вирішення, здатне двічі на тиждень обробляти ділянки площею до 75 000 м2, дає змогу істотно заощадити на витратах на робочу силу й обладнання. Також стає можливим досягнення нових рівнів гнучкості й продуктивності, а догляду за газоном сприяють віртуальні межі.

CEORA Next Web Crop

CEORA™ – система

Модульна система з двома приводними агрегатами

Нова роботизована косарка CEORA™ – це модульна система, для якої ви вибираєте комбінацію приводних блоків, що найкраще відповідає вашим завданням. Інноваційна зчленована конструкція передбачає агрегат привода та фронтальний агрегат. Приводний агрегат 546 забезпечує найвищу продуктивність різання й найбільшу загальну потужність, що дає змогу обробляти 50 000 м2 за два дні. Приводний агрегат 544 характеризується неймовірною продуктивністю скошування, яка становить близько 40 000 м2 за два дні.

CEORA Razor 43M
CEORA™ razor 43M
CEORA™ має різальну деку з п’ятнадцятьма швидкісними сталевими лезами, установленими на трьох різальних дисках. Простоту обслуговування та поводження забезпечує ергономічне положенням різальної деки під час обслуговування. Для легкого доступу косарку можна нахилити під час заміни різальних дисків.
CEORA and CS4
Заряджальна станція CS4
Для живлення CEORA™ потрібна станція для заряджання акумуляторів. Заряджальна станція постачається оснащеною трансформатором.
CEORA Active wheel brushes
Активні колісні щітки
Один із декількох практичних аксесуарів, доступних для CEORA™, – це набір активних щіток для коліс. Вони працюють безперервно, запобігаючи накопиченню трави на колесах, а також сприяють утворенню оптимального трав’яного покриття, без ділянок із загущеною травою.
EPOS Reference Station
Опорна станція EPOS
Потрібна опорна станція для використання з Husqvarna EPOS (Оперативна система точного позиціювання). Вона обробляє сигнали між виробом і супутниковою системою. Опорна станція EPOS сумісна з іншими роботизованими косарками Husqvarna EPOS.

Історія технології CEORA™

Розширюйте горизонти свого зеленого простору

П’яр Форсман, менеджер із продукції CEORA™, захоплений тим, як технологія EPOS може створювати віртуальні межі, забезпечуючи швидше й ефективніше систематичне скошування, ніж будь-коли раніше. У результаті в майбутньому вивільниться набагато більше часу для менеджерів із догляду за трав’яним покриттям.

Випробування майбутнього
Робін Бірберг, інженер із випробувань лабораторії Husqvarna Robotic розповідає нам про те, як інноваційна й ретельна програма тестування забезпечує певне уявлення про майбутні показники технології CEORA™ наступного покоління.
Перша захоплива спроба Husqvarna
Президент Husqvarna Division Саша Менгес розповідає про величезні можливості якісно нових виробів – як-от косарка CEORA™, що відкриваються у сфері комерційного догляду за газонами.
Формування конструктивних вирішень завтрашнього дня
Райндер Мехра, дизайн-менеджер бренду в компанії Husqvarna, наголошує на важливості унікального дизайну CEORA™ та його впливі на функціональність і на майбутні можливості.

Пов’язані артикули

Показано 10 із 86