Поради щодо придбання

П’ять факторів, які треба взяти до уваги, купуючи райдер у 2023 році

Шукаєте райдер, який ідеально підійде для вашого саду? Правильний вибір моделі райдера для роботи здебільшого залежить від типу трави, яку треба підстригати, і вигляду саду. Ось деякі речі, які слід узяти до уваги перед придбанням райдера.

Коли використовувати BioClip® або викид назад?

Маєте доглянутий газон, який часто підстригається? Тоді BioClip® є найбільш підходящим варіантом для ваших потреб. Трава буде подрібнена на маленькі шматочки (функція мульчування), що швидко розкладуться й повернуться на газон як добриво. Якщо ви плануєте косити високу, дику або грубу траву, краще використовувати задній викид, щоб упоратися з великими об’ємами трави. Усі наші моделі райдерів мають ці дві опції.

Повний привод

Якщо ваш газон іноді буває слизьким чи подекуди має нерівний ґрунт або ж якщо ви хочете використовувати райдер весь рік, чудовим інвестуванням буде повноприводна модель. Вона забезпечує краще зчеплення, коли вам це потрібно.

Райдери

Докладніше про наші райдери

Докладніше

Професіонал чи домовласник

Наші вдосконалені райдери – оптимальний вибір для професійного використання протягом усього року на великих площах. Одним із прикладів є модель R 420TsX AWD, обладнана такими функціями, як подвійні світлодіодні фари, дисплей із ЛМІ й підйомник для обладнання.

У вас невелика садова ділянка, і ви хочете отримати ідеальний результат у поєднанні зі зручним користуванням? Погляньте на наші райдери для прибудинкових територій, такі як R216T AWD, що мають світлодіодні фари й шарнірно-зчленований кермовий механізм та забезпечують простий доступ до елементів керування. Усі райдери, починаючи з 200-ї серії, оснащені лічильником мотогодин, який допомагає контролювати інтервали між сервісними роботами та дотримуватися встановлених інтервалів технічного обслуговування.

Просте керування й маневрування

Усі наші райдери оснащено фронтальними ріжучими деками, що забезпечують кращий контроль над робочою областю. Цей тип ріжучої деки також дає змогу підбиратися під кущі, а ще – обробляти ділянки ближче до парканів і стін. Крім того, унікальний кермовий механізм забезпечує відмінну маневреність і дає змогу легко об’їжджати перешкоди. Таким чином, ви працюєте ефективніше й отримуєте чудові результати швидше, докладаючи менше зусиль.

Вам потрібна відмінна маневреність у складних умовах? Обирайте повний привід (AWD), який забезпечує тягу на нерівних, вологих і слизьких ділянках, а також на схилах.

Насадки для багатоцільового використання

Окрім цього, широкий асортимент райдерів допомагає виконувати інші завдання в саду протягом всього року. Зверніть увагу на всі навісні насадки, як-от підмітальна машина для збирання трави, листя й сміття. Граблі для прибирання моху, скарифікатор, розкидач і причеп для підготовки газону, а також ківш для снігу, снігоочисник або передня щітка для розчищення під’їздів та доріжок весь рік.

Пов’язані артикули

Показано 10 із 103