K 770 SmartGuard

Моторізи, виготовлені за новітніми технологіями

Серед найбільшого у світі асортименту ручних моторізів ви обов’язково знайдете найкращу машину саме для своїх цілей, що дасть змогу працювати точніше й ефективніше, докладаючи менше зусиль. У нашому асортименті представлено бензинові й електричні машини. Кожну модель розроблено для максимально ефективної та зручної роботи.

K 7000

Потужна й надійна машина, яка надзвичайно легко заводиться

Наші моторізи – міцні, надійні й потужні машини. Вони здатні працювати в найскладніших умовах, витримуючи зміни клімату й пального. Функція DuraStarter™ забезпечує просте технічне обслуговування, а завдяки стартеру із захистом від пилу й довговічному пусковому шнуру моторіз готовий до роботи за будь-яких умов.

K 970

Ергономічна конструкція з чудовою питомою потужністю на одиницю маси

Моторізи Husqvarna мають ергономічну конструкцію та прості в користуванні. Виняткове співвідношення потужності й ваги та низький рівень вібрації дають змогу ефективно працювати годинами, не хвилюючись про вібрації.

K 4000

Електричний привод

Наші електричні різальні машини універсальні, їх можна використовувати і в приміщенні, і зовні. Вони доступні в моделях для сухого й вологого різання. Висока вихідна потужність, добре збалансований корпус і низький рівень вібрації роблять цю різальну машину дуже ефективною та легкою у використанні.

Пов’язані артикули

Показано 10 із 141