Роботизовані косарки для кожного саду

За допомогою Husqvarna Automower® ви заощадите багато годин. Замість того, щоб косити газон, ви зможете проводити час зі своєю сім’єю та друзями й займатися улюбленою діяльністю. І протягом усього цього часу ваш газон залишатиметься ідеальним завдяки роботизованій косарці. Тихо й без зусиль, під дощем або сонцем.

Кожен сад унікальний. З огляду на це багато різних моделей у широкому асортименті Automower® охоплюють усе – від невеликих міських садів до складних районів площею до 5000 м2. Забезпечення повного покриття складних газонів разом із віддаленими районами й вузькими місцями – відмінна риса Husqvarna Automower®.

Особливості виробу, які забезпечать вам бездоганний газон

Напрямний дріт забезпечує досягання косаркою Automower® віддалених робочих місць. Він також допомагає їй знайти найкоротший шлях назад до заряджальної станції, заощаджуючи енергію та уникаючи видимих слідів від машини.

Husqvarna Automower® виявляє вузькі проходи та знаходить шлях навіть через найвужчі місця.

Косарка Automower® від Husqvarna забезпечує чудові результати за будь-якої погоди. Її життєво важливі частини надійно захищено від дощу, а також від пилу й залишків трави.

Customised virtual mapping of your garden allows you to define and name different work areas, adjust time schedules and cutting heights, as well as create stay-out zones to protect your gardening projects. Innovative lawn care that seamlessly integrates into your garden, and your life.

Read more about Husqvarna AIM Technology

Automower® автоматично повертається до заряджальної станції. Вона перезаряджається приблизно 60 хвилин, потім відновлює скошування – усе без зусиль із вашого боку.

Вас здивує, як швидко ви забудете про свою косарку Automower® від Husqvarna. Ви навряд чи помітите її переміщення садом, бо вона працює швидко, тихо й ефективно.

Завдяки оптимізованій конструкції та розумній поведінці Automower® 435X із повним приводом від Husqvarna може впоратися зі схилами до 70 % або 35°, тоді як іншим моделям до снаги схили до 45 %.

Роботизована косарка автоматично перериває скошування в морозних умовах, допомагаючи захистити газон.

Можна мити зовнішню частину та днище роботизованої косарки садовим шлангом. Використовуючи прикріплений засіб технічного обслуговування, кришку можна легко зняти для чищення й доступу.

Найрозумніший вибір

Усі компоненти Automower® ретельно розроблено для максимальної «розумності» та зручності для користувача. Користуючись напрацюваннями Husqvarna, Automower® використовує переваги найновіших технологій, водночас пропонуючи високу надійність шведської інженерії.

GPS-навігація та вбудовані датчики допомагають налаштувати роботу Automower® відповідно до таких факторів, як ріст трави, погодні умови та складні зони. Яким би складним не був ваш сад, весь ваш газон завжди матиме здоровий і доглянутий вигляд, на ньому не буде моху або буде дуже мало.

Завдяки Automower® Connect ви отримуєте повноцінне дистанційне керування через смартфон і можете стежити за тим, що робить ваша косарка, у режимі реального часу. Косаркою Automower® також можна керувати за допомогою голосових команд Amazon Alexa або Google Home, передбачених програмами IFTTT та інтегрованих із системою зрошування Gardena

Особливості виробу для більш інтелектуальної повсякденності

Thanks to GPS tracking and full connectivity, you can follow your Automower® and update its settings wherever you are. Automower® Connect is featured on all X-Line models. For Automower® models equipped with Connect@ Home (Bluetooth® connection), Automower® Connect Kit is available as an accessory.

*Automower® Connect includes a 10 year mobile data contract. This only applies if a third party provides sufficient mobile coverage in the area.

Вбудована система GPS створює карту саду, зокрема там, де встановлено граничні й напрямні дроти. Husqvarna Automower® запам’ятовує, які частини саду вже оброблено, і відповідно регулює схему скошування. Це оптимізує обробку газонів і забезпечує бездоганний результат скошування.

Підлаштовує час, який витрачається на скошування, тому Automower® працює більше в періоди сильного росту трави й менше в суху сонячну погоду.

Потрапляючи в область із вищою травою, ніж у середньому, косарка Automower® працюватиме за концентрованою систематичною спіраллю, щоб усунути відмінності.

Моделі Automower® 450X та 435X із повним приводом використовують ультразвукову технологію для виявлення об’єктів на шляху скошування. Косарка сповільнюється, щоб плавно зіткнутися з об’єктом, повернути та продовжити роботу.

Усі моделі Automower® можуть обробляти вузькі проходи до 60 см. Автоматичний контроль руху спрощує керування та мінімізує сліди від машини.

Тепер догляд за вашим садом стане ще інтелектуальнішим завдяки під’єднанню Automower® до високоефективної системи Gardena Smart System. Automower® забезпечує ідеально скошений і здоровий газон, а система Gardena Smart System (яка виявляє вологість ґрунту, зовнішню температуру й інтенсивність світла, а потім відповідно зрошує газон) підтримує його зеленим і свіжим. Система Gardena Smart System працює з усіма пристроями, під’єднаними до Automower® Connect через мережу 2G/3G, доступну в робочій зоні.

Завдяки Automower® Connect роботизована косарка може стати частиною вашого розумного дому. Можна керувати нею голосом за допомогою Amazon Alexa або Google Home і в застосунках IFTTT. Можливо, ви захочете припаркувати її, коли діти прийдуть зі школи, або синхронізувати її роботу з погодою.

Створені для безпеки

Усі моделі Automower® мають високий рівень безпечності. Він починається з міцної конструкції, невід’ємні частини якої – гумовий бампер, надійні кулькові підшипники й безщітковий двигун. Під час роботи Automower® автоматично визначає об’єкти на шляху скошування, щоб уникнути пошкодження в разі зіткнення.

Ножі не нерухомі, а плаваючі – вони миттєво складаються назад у різальний диск під час дотику до об’єкта. Автоматично виявляється будь-який дисбаланс у системі різання (спричинений неправильним монтуванням ножів).

Запобігти крадіжці можна за допомогою сигналізації, яка спрацьовує в разі спроби підняти косарку. Вимкнути сигнал можна, лише ввівши унікальний PIN-код пристрою. GPS-відстеження також доступне на вибраних моделях, тому можна відстежувати місце перебування косарки будь-де у світі.

Світовий лідер із роботизованого скошування з 1995 року

Із часу появи першої косарки Automower® 1995 року Husqvarna була відома як світовий лідер у сфері роботизованого скошування. Ми пишаємося тим, що розпочали роботизовану революцію – і поки є газони, які потребують догляду, ми забезпечимо, щоб вона тривала.

Сьогодні понад 2 мільйони садів у всьому світі мають роботизовану косарку від Husqvarna. Із часом косарка Automower® стала визнаним лідером у зовнішніх тестах та опитуваннях.

Косарка Automower® відома тим, що надзвичайно надійна, з мінімальною кількістю неочікуваних зупинок. Удень і вночі, під дощем чи сонцем вона гарантовано виконуватиме свою роботу.

Ні шуму, ні вихлопів, ні турбот

Газонокосарка Automower® потоваришує і з вашим садом, і з вашими сусідами. Вона зберігає ваш газон у формі, використовуючи якнайменше енергії, не вимагає ані бензину, ані мастила, не утворює викидів або випарів. Automower® також має найнижчий рівень шуму на ринку.

Свіжий зріз надзвичайно гострими ножами поліпшує натуральний ріст і якість трави. Зрізана трава повертається на землю як добриво, тож що довше працює ваша косарка, то здоровіший ваш газон.

Завдяки низькому рівню енергоспоживання та відсутності пального й викидів газонокосарка Automower® – екологічно безпечний вибір. Це природний спосіб косити газон сьогодні й завтра.

Послуги

(7)

Пов’язані статті

Показано 10 із 124