Простіший спосіб відстежування свого обладнання

Просто поставте датчик на будь-яку одиницю обладнання, і ви завжди будете знати, де перебувають ваші машини, скільки часу вони були у використанні, коли їх треба обслуговувати або міняти – і ще багато чого іншого. Якщо ви користуєтеся нашими професійними роботизованими косарками, вам навіть не треба встановлювати датчик. Уся ця оновлена інформація легко доступна з вашого телефона, планшета або ноутбука й дає змогу заощадити багато часу й коштів, розвиваючи свій бізнес іще більше.

Спробуйте користуватися послугами Husqvarna Fleet Services™ протягом 3 місяців без абонентської плати.

Шість основних кроків, щоб розпочати роботу

 1. Створити обліковий запис за адресою husqvarna.com
 2. Запросити свою основну команду користувачів
 3. Завантажити застосунки для роботи в полі й місця зберігання
 4. Додати машини для створення списку ресурсів
 5. Установити датчики на машини, які ви хотіли б під’єднати
 6. Запросити всіх інших користувачів із компанії

Уперед!

Що треба зробити?

Fleet Services Search inventory in app - web version NW-CROP

Усе ваше обладнання в одному місці

Не покладайтеся на роботу з паперами. Завдяки послузі Fleet Services™ компанії Husqvarna ви просто перевіряєте список матеріальних запасів і точно знаєте, скільки машин кожного типу є у вашому розпорядженні. Дайте їм унікальні імена, і ви легко зможете визначити, яка з них де. Список матеріальних запасів може бути доступним усім користувачам у вашій компанії. Датчики можна встановлювати на різне обладнання для ландшафтних робіт, а також на комунальні транспортні засоби й вантажівки, навіть на продукцію інших виробників. Послуга списку запасів обладнання, включно з функцією обслуговування та ремонту, безплатна.

Fleet Services Machine list map - web version NW-CROP

Знайдіть їх усі на мапі

Завжди знайте, де востаннє перебувало обладнання. Щоразу, коли машина з датчиком опиняється поблизу смартфона або планшета, на яких запущено застосунок, реєструється її місце перебування. Тож коли ви шукаєте одиницю обладнання, просто перевіряйте мапу, щоб дізнатися, перебуває воно на зберіганні або десь працює. Наші роботизовані косарки мають убудовану систему GPS і функції зв’язку, що дає змогу постійно їх відстежувати.

Fleet Services Machine usage in app - Web version - NW-CROP

Подивіться, коли та в якому обсязі відбувається використання

Чи знаєте ви, скільки насправді використовуєте своє різноманітне обладнання? Просто скористайтеся статистикою, щоб легко скласти журнал робочого дня, і ви зможете побачити, коли та скільки ви його використовували, що забезпечить розуміння щодо бізнесу протягом сезону. Це дає змогу переконатися в правильному складі парку й уникнути зайвих витрат на машини, які ви навряд чи будете використовувати. Ви також отримаєте цінну інформацію щодо того, як можна краще спланувати свою роботу, щоб підвищити її ефективність і продуктивність.

Fleet Services, Maintenance plan, Web version - NW-CROP

Історія послуги та сповіщення

Датчики відстежують точні години роботи двигуна кожної одиниці обладнання. Користуючись даними системи, ви завжди можете розповісти про фактичний вік та історію обслуговування кожної машини, а також про витрати на обслуговування та ремонт (включно із запчастинами). Це спрощує прийняття рішень про те, коли час замінити обладнання на нове. До того ж ви отримаєте сповіщення, коли машина потребуватиме обслуговування. Це дає змогу вчасно його здійснювати, уникати витрат на непотрібні послуги та зменшувати ризики незапланованих і витратних простоювань.

Побачте пристрій у дії

Подивіться, як просто користуватися Husqvarna Fleet Services™, щоб стежити за використанням свого обладнання за допомогою застосунків Husqvarna Fleet Services™ і Husqvarna Fleet Services™ Gateway.

Цілковитий контроль над роботизованими косарками

Усі наші професійні роботизовані косарки серії 500 у стандартній комплектації мають вбудовані можливості мережевого під’єднання та підписку на послугу Husqvarna Fleet Services™. Це дає вам змогу запускати, зупиняти, змінювати висоту скошування або налаштовувати графік роботи для однієї або декількох косарок одночасно з будь-якого місця, де б ви не перебували. Стежити за ними можна на мапі в реальному часі. Якщо виникне помилка, вас негайно повідомлять про це. Така оперативна обізнаність дає змогу здійснювати виправлення для забезпечення безперебійної та ефективної роботи. Дізнайтеся, як наш цифровий інструментальний засіб дає змогу керувати роботизованими косарками.

Дізнайтеся, як розвивати свій бізнес

Husqvarna FleetServices, Money, Investments
Інвестуйте в дійсно потрібне вам обладнання, а не в те, яке потрібне на вашу думку
Звіт про експлуатування машин демонструє фактичну кількість використовуваного обладнання – можливо, ви зможете виконувати ті самі роботи меншою кількістю інструментів. А значення кількості напрацьованих годин кожної машини допоможе вам визначити обладнання, яке зможе попрацювати ще один сезон.
Husqvarna FleetServices, Preventive Maintenance
Заощаджуйте час і гроші завдяки профілактичному обслуговуванню
За допомогою Husqvarna Fleet Services™ ви можете налаштовувати стратегію обслуговування для кожної групи машин. Програма дає змогу отримувати нагадування про потребу здійснення профілактичного обслуговування на основі рекомендованих інтервалів обслуговування для різних типів обладнання. Це мінімізує ризик дорогих простоювань і ремонтних робіт, а також дає змогу продовжити строк служби вашої машини.
CO2 emissions - Carbon footprint calculator (Next Web crop)
Отримайте зручний інструмент для зменшення викидів CO2
Незалежно від того, муніципальний ви працівник чи комерційний підрядник, зменшення викидів CO2 – важлива мета. Калькулятор викидів вуглецю Carbon Footprint Calculator надає вам дані й інформацію, потрібні для виконання дій і, звісно, формує звіти про хід виконання для зацікавлених сторін.
Illustration Concept Stop Watch (Next Web Crop)
Витрачайте менше часу на керування своїм обладнанням
Husqvarna Fleet Services™ стежить за обладнанням для вас. Вам надходитимуть щотижневі звіти й повідомлення про потребу виконати певні дії. Це заощаджує ваш час. А як відомо, час – це гроші.

Як це працює

Система стежить за вашим обладнанням або за допомогою датчиків машин, або – у разі використання наших професійних роботизованих косарок – через вбудоване мережеве під’єднання. Дані обладнання передаються через Bluetooth (для косарок Automower® – через 2G/3G). Дані може бути зібрано двома способами.

Збирання даних у польових умовах
Коли ви працюєте й вимикаєте обладнання на перерву або для того, щоб припинити роботу на цей день, можна легко зібрати всі нові дані про машину. Усе, що треба зробити, – це зайти в застосунок Husqvarna Fleet Services™ на телефоні, і всі дані автоматично завантажаться на ваш обліковий запис.

…і назад у майстерню
Інший спосіб збирання даних – це повернення обладнання в майстерню. Якщо у вас є мобільний телефон Android (або планшет) із застосунком Husqvarna Fleet Services Gateway, який завжди працює в майстерні, усі зібрані дані будуть завантажуватися автоматично, коли машини повертатимуться на зберігання після робочої зміни.

Поєднання цих застосунків означає, що ваш хмарний обліковий запис завжди матиме оновлені дані машин, легкодоступні з будь-якого пристрою.

Шість основних кроків, щоб розпочати роботу

 1. Створити обліковий запис за адресою husqvarna.com
 2. Запросити свою основну команду користувачів
 3. Завантажити застосунки для роботи в полі й місця зберігання
 4. Додати машини для створення списку ресурсів
 5. Установити датчики на машини, які ви хотіли б під’єднати
 6. Запросити всіх інших користувачів із компанії

Уперед!

Що треба зробити?

Обладнання

Таким чином здійснюється під’єднання ручних і колісних машин. Крім того, вам потрібен виділений телефон або планшет з установленим застосунком Husqvarna Fleet Services™ Gateway, який буде на вашому складі. 

Husqvarna FleetServices, Machine Sensor
Датчик машини
Датчик машини дає змогу під’єднувати всі види ручних і колісних машин.
Husqvarna FleetServices, Sensor Key
Ключ для датчиків машин зі складу парку (Fleet)
Використовується для відкривання й закривання датчика, наприклад під час заміни акумулятора.

Запитання та відповіді

У мене є обліковий запис Husqvarna – чи можу я ним скористатися?
Так, ви можете користуватися одним обліковим записом Husqvarna Group для доступу до всіх цифрових послуг Husqvarna Group. Проте вам усе одно треба підписатися на Husqvarna Fleet Services™ окремо.

Як мені підписатись і розпочати користування?
Перейдіть на URL послуги й натисніть кнопку «Підписатися зараз», зазначивши в полях потрібні дані. На зазначену адресу електронної пошти буде надіслано повідомлення. Натисніть на покликання в повідомленні електронної пошти, щоб переглянути інформацію та створити пароль для свого облікового запису. Після цього ваш обліковий запис буде готовий до використання.

Надіслати запит на безплатний обліковий запис

У чому різниця між застосунками Fleet і Gateway?
Мобільний застосунок Husqvarna Fleet Services™ надає менеджерам і технікам парку змогу керувати обладнанням, доки воно перебуває в полі. Застосунок виявляє датчики машини в полі й завантажує їхні дані в хмару. Це передбачає «останнє відоме місце розташування», щоб допомогти знайти будь-яке загублене обладнання або переконатися, що нічого не залишилося в полі.

Застосунок Fleet Gateway призначено для виконання лише одного завдання – виявляти велику кількість машин, коли вони повертаються на зберігання, реєструвати їх повернення, а потім завантажувати дані машини. Застосунок Fleet Gateway оптимальний для стаціонарного розташування на складі, із під’єднанням до інтерфейсу Wi-Fi і живленням у режимі 24/7. Обидва застосунки можна завантажити з Apple Store та Google Play.

Чи потрібен цей застосунок кожному операторові?
Ні, послуга Husqvarna Fleet Services™ виявляє та зберігає дані машини навіть без мобільних застосунків Fleet Services або Gateway неподалік. Однак для того, щоб зафіксувати останнє відоме місце розташування машини, мобільний застосунок Fleet має працювати на телефоні, що перебуває в діапазоні досяжності зв’язку Bluetooth машини. Для досягнення постійного контролю останнього відомого місця розташування всіх машин найкращим варіантом буде, коли всі оператори матимуть цей застосунок, оскільки відстань між різними операторами може бути завеликою.

Чи можу я відстежувати своє обладнання в реальному часі?
Якщо в полі ви використовуєте застосунок Husqvarna Fleet Services™ (у мобільному телефоні або планшеті) і застосунок Husqvarna Fleet Services™ Gateway (у планшеті) на складі, то зможете стежити за обладнанням у режимі 24/7. В іншому разі дані показують останнє відоме положення вашого обладнання.

Чи буде застосунок відстежувати місце перебування оператора?
Ні, послуга Husqvarna Fleet Services™ не передбачає відстежування оператора. Застосунок налагоджує Bluetooth-з’єднання з датчиком машини та зберігає це як подію з часовою міткою. За цією міткою часу телефон повідомляє про власне GPS-розташування, що забезпечує дані про останнє відоме положення машини.

Як установити датчики на своє обладнання?
Щоб додати на машину нові датчики, треба використовувати застосунок Husqvarna Fleet Services™.

По-перше, машина, про яку йдеться, має бути доданою до складу парку Fleet (що можна зробити або із застосунку, або з браузера). Потім запустіть застосунок і виберіть машину у своєму запасі ресурсів, після чого натисніть кнопку «Установити датчик» (install sensor).

Далі, виберіть «Сканувати QR-код» (scan QR code), а якщо застосунок просить дозволу на фотографування та запис відео, дайте згоду. Скануйте QR-код за допомогою камери в телефоні – переконайтеся, що освітлення достатнє, щоб камера могла зафіксувати цей код.

Коли код буде захоплено, застосунок автоматично додасть датчик до вибраної машини.

Де можна замовити датчики?
Ви можете замовити датчики у свого улюбленого професійного дилера компанії Husqvarna або безпосередньо у нас, у компанії Husqvarna.

Чи може датчик витримати складну професійну роботу?
Так, тримач та електроніку датчиків призначено на використання протягом багатьох років у різних робочих застосуваннях замовників, як-от ландшафтні роботи, догляд за деревами, будівельні роботи тощо.

Чи забезпечують датчики GPS-відстежування в реальному часі?
Ні. Місце розташування, зареєстроване системою, завжди «востаннє відоме», як це видно з будь-якого застосунку для Fleet Services. Дані про положення GPS машини надходять від смартфона, а не від самого датчика.

Чи можна встановити датчики на обладнання інших виробників?
Так, для під’єднання до Husqvarna Fleet Services™ можна встановити датчики на машинах будь-якого стороннього виробника.

Обладнання якого типу я можу відстежувати/обслуговувати?
До матеріально-технічних ресурсів послуги Fleet Services можна додавати активи практично будь-якого типу.

Датчик машини зі складу послуги Fleet Services™ може отримувати дані з машин таких типів:

 • Машини з бензиновими двигунами
 • Машини з електричними двигунами
 • Численні дизельні машини, у яких генератор створює електричний струм

Прикладами типів обладнання, які можна додати до послуг Fleet:

 • Ручні машини
 • Машини із сидінням оператора
 • Husqvarna Automower®
 • Транспортні засоби
 • Комунальні транспортні засоби

Які моделі Husqvarna Automower® підтримує Husqvarna Fleet Services™?

Husqvarna Fleet Services™ підтримує всі моделі Automower®, оснащені модулем Automower® Connect:

 • Серія 500
 • 300 і 400 серія X-line
 • 300 і 400 серії з модулем Automower® Connect, установленим як додаткове обладнання

Примітка: Automower® Connect@Home не підтримується в послугах Husqvarna Fleet Services™.

Чи можу я призначити різні ролі користувача для різних робітників?
Так, зараз у Husqvarna Fleet Services™ передбачено дві ролі – менеджера парку й техніка парку.

Користувач може мати кілька ролей.

Роль менеджера парку обладнання забезпечує цілковитий доступ до облікового запису парку компанії, включно з правами керування користувачами й налаштування оплати.

Роль техніка парку обмежено керуванням запасами ресурсів.

Скільки користувачів я можу додати?
Немає ніяких технічних обмежень на кількість користувачів послуги Husqvarna Fleet Services™.

Чи працюватиме Husqvarna Fleet Services™ на моєму смартфоні/планшеті/комп’ютері?
Вебпортал Husqvarna Fleet Services™ працює на планшетах і комп’ютерах. Застосунок для смартфонів Husqvarna Fleet Services™ доступний і для Android, і для iOS. Просто перейдіть у Google Play та/або App Store і пошукайте «Husqvarna Fleet Services».

Робота цього застосунку забиратиме заряд акумулятора смартфона?
Застосунок має працювати для того, щоб надавати послуги щодо місць розташування об’єктів Husqvarna Fleet Services™, і забезпечити повідомлення про останнє відоме місце перебування машини. Тут використовується радіозв’язок через Bluetooth, і вам варто очікувати аналогічного споживання енергії, як у подібних застосунках відстежування, як-от Tile, TrackR тощо.

Завантаження даних машини трохи збільшує споживання енергії.

Моя інформація зберігається в хмарі безпечно?
Інформація зберігається на ресурсах, захищених за допомогою міжмережевих екранів, і доступна лише самій системі.

Технічні дані – датчик машини
Вага: 30 г (включно з акумулятором)
Габаритні розміри: 69 x 45 x 15 мм
Акумулятор: CR2450 VARTA
час роботи від акумулятора, в мотогодинах: Прибл. 350 год.
Строк служби акумулятора, зберігання на складі: Прибл. 10 місяців
Радіо: Bluetooth із низьким енергоспоживанням
Обсяг пам’яті: Дані за 60 днів (за тривалість робочого дня взято 8 годин)
Макс. температура: 60°C
Мін. температура: –20°C

Технічні дані – блок інтерфейсу
Вага: 120 г (включно з датчиком машини та кришкою)
Розмір: 103 x 53 x 27 мм
Акумулятор: CR2450 VARTA
час роботи від акумулятора, в мотогодинах: Прибл. 350 год. 
Строк служби акумулятора, зберігання на складі: Прибл. 10 місяців
Радіо: Bluetooth із низьким енергоспоживанням
Обсяг пам’яті: Дані за 60 днів (за тривалість робочого дня взято 8 годин)
Макс. температура: 60°C
Мін. температура: –20°C

Пов’язані статті

Показано 10 із 88