Husqvarna connect hand and gloves

Приготуйтеся до повного розкриття потенціалу свого інструменту

Уявіть, що ви виходите надвір, точно знаючи, скільки треба косити, обрізати тримером або скільки робочого часу на це потрібно. Або ж уявіть, що можете відреагувати на попередження про несправність на місці та придбати запасні частини в електронному магазині – і все це зі свого мобільного пристрою. Навіть якщо у вас немає під’єднаних виробів Husqvarna просто зараз, ви можете ознайомитися з потенціалом цієї послуги, завантаживши застосунок і вибравши демонстраційний режим.

Доступність, коли треба

Цей застосунок негайно надає доступ до всього, що потрібно вам для роботи, у більш інтелектуальний спосіб. Від оперативних сповіщень і даних щодо ваших виробів до цифрових посібників і керівництв – це справжній цифровий інструмент для керування парком вашого обладнання. Ви дістанете поради щодо усунення несправностей і рекомендації, перелік запасних частин для виробів та інструмент для пошуку дилера (із напрямками, контактною інформацією та годинами роботи). Маючи обладнання, під’єднане до цього застосунку, ви також отримаєте додаткові функції, як-от статистичні дані мотогодин, стан заряду, захисне блокування від дітей, оперативні сповіщення тощо.

Подивіться фільм, щоб дізнатися більше.

Як почати роботу з послугою Husqvarna Connect

Після завантаження застосунку ви легко синхронізуєте свої вироби. Просто зіскануйте QR-код на під’єднаному пристрої та з’єднайтеся через Bluetooth. Ви також можете під’єднати через Bluetooth свій трактор і багато інших наших пристроїв, навіть якщо в них немає акумулятора. Перегляньте фільм, щоб отримати більше порад і дізнатися, як дістати максимум переваг від застосунку.

Husqvarna Connect Screenshot R 316TsX AWD Overview

Завантажте, щоб дізнатися про можливості

Тепер розкрийте потенціал на смартфоні iPhone або Android. Навіть якщо у вас немає жодного під’єднаного виробу, ви можете побачити можливості, пропустивши вхід у систему й вибравши режим демонстрації.

Сповіщення й дані про продукт у реальному часі
Від залишку пального або заряду батареї до поточних попереджень, сповіщень про потребу в обслуговуванні й історії вашого виробу, доповніть свої інструменти актуальною інформацією з інформаційної панелі під’єднаних пристроїв.
Цифрові посібники й інструкції
Завдяки посібникам, інструкціям і керівництвам застосунок Husqvarna Connect стане зручним цифровим складом для вашого обладнання. Спрощене, як ніколи раніше, усунення несправностей та обслуговування вашого виробу.
Знайдіть дилера, замовте послугу
Знайдіть дилерів поблизу, додайте свого улюбленого дилера для зручнішого обслуговування, замовлення запчастин тощо.
Усунення проблем, коли це треба
Якщо з вашим виробом виникла проблема або коли ви виявляєте несправність, застосунок може допомогти вам в усуненні проблем і пошуку виходу із ситуації, що склалася, щоб найшвидше повернутися до роботи.