Продуктивність, на яку ви можете покластися

Косарка Husqvarna серії V500 з місцем для стояння оператора поєднує в собі надійну конструкцію із системою привода промислового класу для забезпечення тривалої працездатності й підвищення продуктивності в будь-якому комерційному застосуванні. Надзвичайна маневровість, комфортне й ергономічне керування, неперевершені якість та швидкість роботи перетворюють на дитячу гру догляд за найскладнішими газонами.

V554

Робіть більше за коротший час

Косарки V500 розроблено для забезпечення неперевершеної продуктивності, яка дає змогу заощаджувати час і підвищити ефективність роботи. Система різання для складних умов експлуатування допоможе вам косити з дивовижною якістю зрізання не тільки швидше, але й протягом більшого строку, навіть на схилах і ділянках із високою або міцною травою. А завдяки компактним розмірам косарки більша кількість машин на одному причепі дає змогу користувачеві доставляти на об’єкт розширений набір обладнання.

V554

Створено для тривалого експлуатування

Самохідні косарки V500 із місцем для стояння оператора надійні з погляду рентабельності інвестицій – кожна частина й деталь пройшли ретельні випробування, які підтвердили їхні довговічність та експлуатаційні якості. Для забезпечення високої продуктивності та тривалого строку експлуатування косарку виготовлено із застосуванням найміцніших доступних матеріалів. Зварна трубчаста сталева рама, чавунні шпинделі й міцна зварна різальна дека призначені для тривалого комерційного використання в складних умовах. Для додаткової впевненості користувача все це підкріплено широкою комерційною гарантією.

V554

Призначені для довготривалої роботи

Ергономічний інтерфейс оператора робить косарку V500 дуже маневровим і точним засобом, який потребує від оператора менших зусиль протягом тривалого робочого дня. Ретельне розподілення ваги забезпечує ідеальні маневровість і тягу, а механізм підіймання та невелика вага різальної деки дають змогу швидко й легко змінювати висоту різання від 1" до 5". Ергономічна подушка для тіла й система керування з гідравлічною амортизацією забезпечують зручне робоче положення, а унікальна відкидна платформа для стояння дає змогу користувачеві в разі потреби керувати блоком, ідучи за ним.

Stand-On Mower V548/V554 S

Точки обслуговування зі зручним доступом

Для досягнення максимальної продуктивності косарку V500 було розроблено з увагою до забезпечення простоти її обслуговування. Доступ до всіх точок обслуговування можна дістати за допомогою мінімального набору інструментів. Зручність в обслуговуванні додатково поліпшено завдяки легкому доступу до інтегрованих резервуарів і насосів, зовнішніх перепускних важелів, відкидного щитка косарки й регулювання колії без застосування інструментів. Цим забезпечується швидке й легке обслуговування, що вивільняє додатковий час для скошування, підвищуючи загальну продуктивність.