WDC 325L

Ніщо не сховається від нових пилососів Husqvarna для сухого й вологого чищення

Пилососи Husqvarna Wet & Dry для сухого й вологого очищення створено, щоб запропонувати вам незмінну ефективність і довговічність, якими ви зможете користуватися щодня для видалення будь-якого бруду, пилу, розливів і сміття. Бездоганні експлуатаційні якості, інтуїтивне керування, універсальність (не в останню чергу завдяки наявності численного приладдя), зручність зберігання та легкість транспортування роблять ці машини добре підготовленими до складного щоденного прибирання, а також для спеціальних застосувань, як-от використання разом з електроінструментами.

Однакова потужність. Щоразу.

Усі пилососи Husqvarna Wet & Dry для сухого й вологого очищення всередині й зовні створено так, щоб забезпечувати неперевершену ефективність під час будь-якого застосування. Завдяки міцній конструкції та ефективній турбіні ваша машина зберігатиме потужність і довговічність, знову і знову допомагаючи вам у виконанні потрібних робіт.

Vacuum Cleaner WDC 325L

Колеса й ролики для стійкості

Із великими й міцними колесами пилосос упевнено поводиться на ґрунті. А завдяки роликам, що обертаються на 360°, ви дістаєте бездоганну маневровість на будь-яких ділянках.

Особливості

Фільтр розраховано на надзвичайно довгий строк служби, що означає для вас менші витрати на обслуговування. Цей фільтр має високу ефективність фільтрування та застосовується і для вологого, і для сухого прибирання.

Усі комплектні частини, як-от шланг, шнур живлення та насадки, мають власні місця для зберігання на пилососі. Таке зберігання потребує менше місця та зменшує ризик щось загубити.

В отворі для випуску повітря є додаткове з’єднання для шланга. Приєднайте всмоктувальний шланг і використовуйте цю машину як повітродув для чищення вузьких просторів, прибирання листя чи іншого сміття.

Ручка для підіймання спрощує спорожнення контейнера. Просто від’єднайте верхню частину й викиньте його вміст.

Запасні частини та приладдя

(3)