Косарки з нульовим радіусом розвороту

Категорії виробів
Фільтри

Хочете придбати нову газонокосарку з нульовим радіусом розвороту? Нульовий радіус розвороту означає, що в разі досягнення кінця ділянки скошування та розвороту на 180°, косарка не залишить жодного шматка нескошеної трави. Косарки з нульовим радіусом розвороту ідеально підходять для швидкого й ефективного косіння на будь-яких ділянках і забезпечують точний та надійний результат роботи.

1 products
Показати 1 із 1

Яку косарку з нульовим радіусом розвороту придбати?

Ознайомтеся з газонокосарками Husqvarna з нульовим радіусом розвороту, оснащеними найкращими ергономічними елементами та зручними функціями оператора, які дозволяють зосередитися на ідеальному результаті косіння. Високотехнічні двоциліндрові двигуни забезпечують достатню потужність для ефективного косіння та швидкого пересування навіть за високої трави або важких умов.

Наші газонокосарки з нульовим радіусом розвороту оснащені спеціальною системою, яка забезпечує розворот на місці, а також індивідуальними гідравлічними системами приводів коліс для точного маневрування. Ознайомтеся також із нашими професійними газонокосарками з нульовим радіусом розвороту для підвищення продуктивності роботи.