Зосереджена на продуктивності та якості різання

Орієнтований на максимальне збільшення продуктивності в разі наймасштабніших завдань, Z500 представляє найновішу конструкцію, зосереджену на продуктивності, довговічності та якості зрізання. Забезпечення надзвичайного комфорту, високих швидкостей руху й бездоганного зчеплення дає змогу швидко впоратися з великими завданнями. Наявність розумних функцій конструкції та обслуговування, які заощаджують час і зусилля, дає змогу істотно підвищити продуктивність. Промислова потужність усієї конструкції забезпечує тривалий строк служби в разі будь-якого комерційного скошування.

Z 560X

Розраховані на роки комерційного використання

Серія Z500 безпечна з погляду повернення інвестицій – кожну частину й деталь машини було ретельно перевірено, щоб гарантувати, що вони витримають усі навантаження, які можуть виникнути під час тривалої роботи. Для забезпечення високої продуктивності та тривалого експлуатування косарку виготовлено із застосуванням найміцніших доступних матеріалів. Зварна трубчаста сталева рама, чавунні шпинделі й міцна зварна різальна дека розраховані на тривале комерційне використання в складних умовах. До того ж усе це підкріплено широкою комерційною гарантією.

Z 560X

Просте використання й обслуговування

Багато косарок із нульовим радіусом розвертання можуть бути проблемними в обслуговуванні. Але не Z500. Ретельний аналіз забезпечує безпрецедентну простоту обслуговування. Її відкрита конструкція надає доступ до трансмісії, різальної деки й усіх інших деталей, що підлягають обслуговуванню. Розумні функції, як-от кріплення, що не потребують застосування інструментів, герметичні коробки плавких запобіжників та акумулятори транспортувального типу, роблять обслуговування та догляд зручними. Усе разом це означає, що можна витрачати менше часу на обслуговування косарки й надавати більше часу догляду за газоном.

Z 500X

На крок попереду

Поєднання глибини деки, високоефективних лез та оптимізованих перетинок деки дає змогу забезпечити надзвичайно рівномірне скошування й бездоганне розсіювання зрізаних часток. Ви зможете косити швидше й довше, досягаючи неймовірних результатів. Косарка Z500 здатна обробляти нерівну місцевість, схили, високу траву й газони практично в усіх станах, із якими вам доведеться стикатися.

Z560X (60'' Fab dec)

Призначені для довготривалої роботи

Комфорт оператора – ключ до тривалих, продуктивних робочих днів. Саме тому ми розробили серію Z500 із низкою функцій, які запобігатимуть утомі й дискомфорту. За важелями вам буде зручно сидіти завдяки підтримувальним подушкам і високоякісному сидінню з підвіскою, яка мінімізує вібрації, тоді як ефективні й ергономічні елементи керування додатково поліпшать враження.